Briç ustalarına çikolata

Briç ustalarına çikolata

Antakya Briç Kulübü’nün bayram öncesi düzenlenen son Briç Turnuvası’nda kazanan 3 çifte Plaket verildi ve çikolata hediye edildi.

Turnuva öncesi çiftlerin kura ile belirlendiği, empatiyi arttırma ve farklı partnerliklerin oluşması hedeflenen Hoşgörü Turnuvası’nın kazananlarına Başarı Plaketi ile bayram öncesi çikolata hediye edildi.
Turnuva’nın sürprizi, yıllardır aynı ortamda briç oynamalarına rağmen İlk kez ortak olup çift oluşturan Nebil Seyfettin ile Firuz Harbiyeli’nin derece elde etmesi oldu.

23 TEMMUZ’DA-
Antakya Briç Spor Kulübü, Arsuz Belediyesi ile işbirliği içerisinde, Hatay’ın Kurtuluş Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında, 23 Temmuz Pazar günü Turnuva düzenleme kararı alırken, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ile yapılan görüşmede, yeni yapılan Nikah Dairesi’nin (Altınkent yanı) Turnuva için tahsis edildiği kaydedildi.
Hatırlanacağı gibi, Antakya Briç Kulübü’nün, geride kalan 14 Mart Tıp Haftası etkinlikleri kapsamında Hatay Tabip Odası ile işbirliği halinde gerçekleşen Briç Turnuvası’nda birinciliği Cemile Gali-Metin Berber, İkinciliği Nezih Bayırlı-Raci Cüzdan ile üçüncülüğü Sinan Seyfittinoğlu-Taner Karaçaylı almış idi. -Selvi Günay-