Çaparali, STK’larla bir araya geldi

Çaparali,  STK’larla bir araya geldi

Önceliğimiz vatandaşa temiz içme suyu iletme

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü(HATSU) Mehmet Çaparali, Antakya Üzümdalı Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Şahin ve dernek üyelerini makamında ağırladı.
Hatay genelinde yapılan yatırımlar hakkında kısa bir bilgilendirmede bulunan Çaparali, önceliklerinin vatandaşlara temiz içme suyu iletme olduğunu bildirdi, gelecek nesillere sağlıklı bir çevre bırakmak için kanalizasyon altyapısı ve arıtma tesisi yatırımı yaptıklarını ifade etti. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş önderliğinde dernek temsilcilerinin talep ve şikâyetlerini dinleyerek çözüm yolları aramayı sürdürdüklerini söyleyen Çaparali, altyapı yatırımlarının oldukça maliyetli bir hizmet olduğunu hatırlattı, tüm Hatay halkına kaliteli ve sağlıklı hizmet üretebilmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını sözlerine ekledi.
Gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı İsmail Şahin, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali’nin nazik kabulünden memnuniyet duyduklarını ve teşekkür ettiklerini bildirdi, Hatay genelinde yapılan altyapı hizmetlerinin takdire şayan olduğunu dile getirdi.
Hatay’ın altyapı eksikliğinin tamamlanması yönünde ciddi mesafeler kat edildiğini ifade eden Başkan Şahin, Genel Müdür Çaparali’nin vatandaş, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelerek hizmet istişarelerinde bulunmasının ilimizin kalkınmasında önemli rol oynadığına vurgu yaptı. -Mehmet ÖZGÜN-

(Visited 1 times, 1 visits today)