Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir
Video Haber

Çekmece’ye Park Takviyesi

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB’nin Defne Çekmece Mahallesi’nde yapımına devam ettiği parkta incelemelerde bulundu.
HBB Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanlığı ekipleri tarafından 7 bin 500 metrekarelik alanda yapılan parkta çocuk oyun grubu, havuz, yeşil alan ve yürüyüş parkuru yer alıyor.
Başkan Savaş’a park hakkında bilgi veren HBB yetkilileri, parkın güneş enerjisi ile aydınlatıldığını ve çalışmaların birinci etabının tamamlandığını ifade etti.
Çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi alan Başkan Savaş, “Bu parkta daha çok spor yapan çocuklarımızı, gençlerimizi ve yaşlılarımızı düşündüğümüz alanlar var. Parkımızda ayrıca yürüyüş ve koşu parkuru, çocuklarımızın oyun tepeleri, oyun bahçeleri ve çok güzel havuzumuz var” dedi.
Parkta havuzun ile birlikte tropikal ve diğer bitkilerin de yer aldığı alanların olduğunu ifade eden Lütfü Savaş, “Arkadaşlarımız hafta sonu da olsa çalışmaya ve üretmeye devam ediyor. Ben Hatay’ımız adına yapılan bu bütün çalışmalar için arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Hatay’ımıza hayırlı olsun” dedi. Mehmet ÖZGÜN

DİĞER VİDEOLAR