Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çelik veda etti

İçişleri Bakanlığı’na Mülkiye Müfettişi

İçişleri Bakanlığı’na Mülkiye Müfettişi olarak atanan Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik, onuruna verilen veda kokteyline katıldı ve Samandağlılara veda etti. Çelik’in, bugün-yarın ilimizden ayrılacağı öğrenildi.

İçişleri Bakanlığı bünyesinde 1.Derece Mülkiye Müfettişi olarak atanan Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik için, Samandağ Belediyesi katkılarıyla Truva Life Otel’de bir veda kokteyli düzenlendi. Samandağ Kaymakamı Dr. Cahit Çelik onuruna verilen kokteyle; Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, Hatay eski Milletvekili ve eski Bakan Fuat Çay, Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, Samandağ Emniyet Müdürü Mustafa Ateş, Samandağ Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Hülya Nehir, Samandağ Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Yıldız, Mehmet Ali Kamacı ve Adem Yılgın, kurum müdürleri, muhtarlar, oda ve kooperatif başkanları, esnaflar, siyasi parti temsilcileri, kanaat önderleri ve vatandaşlar katıldı.
-UYUM İÇİNDE ÇALIŞTIK-
Etkinlikte, Kaymakam Dr. Cahit Çelik’in 4 yıl boyunca yaptığı hizmetleri içeren slayt gösteriminde bulunuldu.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, veda etkinliğinde şunları söyledi:
“9 yıldır Belediye Başkanlığı görevinde bulunmaktayım. Görev yaptığım sürede üç Kaymakamla çalıştım. Sayın Kaymakamımız, ilçemize dört yıl önce geldi. İlçemizin sorunları ile çok yakından ilgilenen Kaymakamımız ile uyumlu ve seviyeli bir çalışma ortamımız oldu. Değerli Kaymakamımız Sayın Dr. Cahit Çelik ile birlikte uyum içinde Samandağ’ımız için önemli hizmetler yaptık. Güzel hizmetlere hep beraber imzamızı attık. Sayın Kaymakamımız Samandağ için elinden gelen gayreti gösterdi.
Kaymakamımız Dr. Cahit Çelik, İyi bir insan ve iyi bir devlet adamıdır. Kendisi, yapılan işlerin her zaman bizzat takipçisi olmuştur. Kaymakam Dr. Cahit Çelik, bu ülkede farklı renklerin yaşadığı bilinciyle, kimseyi öteki görmeyen bir anlayışa sahiptir. İlçemizde görev yaptığı süre boyunca, birlik ve beraberliğe, kardeşlik ortamında katkı sundu. Çıtayı yükseltti. Dilerim ki, önümüzdeki günlerde göreve gelecek idareciler bu çıtayı düşürmezler. Mütevazi kişiliği ile bizleri her zaman onore eden, her çalışmamızda bizlere destek olan Sayın Kaymakamımıza bir kez daha Samandağ halkı ve şahsım adına teşekkür ederim, bundan sonraki yaşamlarında başarı, sağlık ve esenlikler dilerim.” -Cemil Yıldız-