CHP Antakya Yönetimi İMO’da; Gündem: Deprem

CHP Antakya Yönetimi İMO’da; Gündem: Deprem

Acilen Önlemler Alınmalı…

CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu ve Yönetici arkadaşları, son İzmir depremi sonrası ilimiz deprem gerçeğinin de gözler önüne serilmesini ve alınması gerekli önlemlerin acilen yürürlüğe sokulmasını istiyor.

CHP’nin Ümit Kutlu başkanlığındaki Antakya İlçe Yönetimi, önceki gün İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Hatay Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Heyeti, İMO Şube Yöneticisi Cemil Tileylioğlu ve diğer Yöneticiler karışıladı.
Ziyaretle ilgili CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu’nun paylaşımı şöyle:
“İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Sayın Cemil Tileylioğlu ve Yönetimini ziyaret ettik. Konumuz, ilimizde olası bir depremdi. Bizler, bu konunun sıcak tutulması, unutulmaması ve gerekli adımların hızlı bir şekilde atılması noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız. Buradan, memleketimizin tüm siyasi partilerinin kadrolarına, bürokratlarına, yöneticilerine sesleniyoruz. Hatay’da olası bir depremde oluşacak can kayıplarının vebali ağırdır ve bu vebal hepimizin üzerindedir. Bu konu, birlik ve bütünlük içinde, çok hızlı bir şekilde çözülmeye başlanmalıdır. Bizler, sevdiklerimizi hiç yere kaybetmek istemiyoruz. Çocuklarımız, moloz yığınlarının arasında kalsın istemiyoruz. Sorumluları çok hızlı bir şekilde göreve davet ediyoruz.” -Cemil Yıldı-