Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP il başkanı Ankara’da

CHP il başkanı Hakan

CHP il başkanı Hakan Tiryaki,beraberinde bazı il yöneticileriyle birlikte gittiği Ankara’da genel başkan Özgür Özel ve genel merkez yöneticileriyle görüşmelerde bulunuyor.

CHP il başkanı Hakan Tiryaki’nin paylaşımı şöyle.

“Hatay İl Başkan Yardımcılarım Sn. Ayhan Kıt, Sn. Mahmut Erdek ve Sn. Cem Tirek ile birlikte Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulunarak, 6 Şubat Depremlerinden sonra yaşanan ve hala çözüm bekleyen sorunlarımıza yönelik görüşmeler gerçekleştirdik.

Yerel yönetimlerden güçlü çıkacak kadrolarımız ile Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’in önderliğinde “Şahsi Meselemiz Hatay”ı mutlaka ayağa kaldıracak ve unutulmasına müsade etmeyeceğiz

Hatay’ı kaderine terk edenler değil, Hatay’ın kaderini değiştirecek ve onu o güzel günlere döndürecek kadrolar kazanacak. Bunu tüm ilçeleri ile birlikte halkımızın desteğini alarak başaracağız.

Söz konusu Hatay’sa gerisi teferruattır. Kaybettiklerimizin anısını ve yasını tutarak Hatay’ın geleceği için çalışacağız.

“Hatay Benim Şahsi Meselemdir” diyen,

İlk ziyaretini Hatay’a yapan,

“Biz Hatay’ı unutmayacağız, unutturmayacağız” diyerek dayanışma ruhunu büyüten

Hatay’ı yalnız bırakmayan Genel Başkanımız Sn. Özgür Özel’i makamında ziyaret ettim. Kıymetli hemşehrilerimin kendisine selamlarını ilettim. Değerli Genel Başkanımızın da tüm Hatay’a selamları ve sevgileri var. – Adil Yeşildağ-