CHP İl Başkanı Parlar’dan Teşekkür

CHP İl Başkanı Parlar’dan Teşekkür

CHP Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, geçtiğimiz hafta sonunda Partili belediye başkanları ile seçilmişlerin yer aldığı kahvaltılı etkinliğe katılan herkese teşekkür etti.
CHP İl Başkanı Parlar, CHP Hatay İl Örgütü olarak, geçtiğimiz hafta sonunda güzel bir kahvaltıyla ve moral depolayarak çalışmalara devam ettiklerini kaydetti ve şöyle devam etti:
“Kahvaltımıza katılan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza ve ev sahipliği yapan il yöneticilerime çok teşekkür ediyorum.
Bu hafta, Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatlarıyla; Antakya, Defne, Kırıkhan, Reyhanlı, Hassa, Kumlu, Altınözü ve Yayladağı ilçelerimize yapılan ve yapılacak olan hizmetlerle ilgili olarak Büyükşehir Belediyemizden yöneticilerimize brifing verildi. Çok yararlı olan brifingleri bizzat kendileri sunan, Sayın Genel Sekreter Nihat Tazeaslan ve HATSU Genel Müdürü Sayın İkbal Polat’a çok teşekkür ediyorum.
Bu brifinglerin, beklentimizin çok üzerinde yararlı olduğunu belirtmeliyim. Bu hafta ayrıca; Erzin, Dörtyol ve Payas ilçe örgütlerimizi ziyaret ederek Partililerimizle buluştuk. Salgın nedeniyle çok sık görüşemediğimiz Partililerimizle hasret gidererek, görüş alışverişinde bulunduk. Göstermiş oldukları yakınlık, ilgi ve sevgi için kendilerine şükran borçluyum.” -Cemil Yıldız-