CHP İl Başkanı Parlar’dan zamlara tepki:

CHP İl Başkanı Parlar’dan zamlara tepki:

Hak hırsızları cirit atıyor

CHP Hatay İl Başkanı Dr. Hasan Ramiz Parlar, halkın, peş peşe gelen zamlar altında ezildiğini kaydederek, “Hak hırsızları cirit atıyor” mesajı verdi.
CHP İl Başkanı Parlar’ın zamlara tepkisi şöyle:
“AKP, izlediği yanlış politikalar nedeniyle ülkeyi karanlığın içerisine soktu. Tepeden tırnağa her şeye zam geldi. Asgari ücretliye, emekliye kaşıkla verirken, kepçeyle geri aldılar. Ülke, dev bir işsizler ordusuyla baş etmeye çalışıyor. Yandaşlar, torpilliler, hak hırsızları, belirli derneklerin çatısı altında çeşitli görevlerde cirit atarken, yoksul halk, iş bulmaktan dahi ümidini kesmiş durumda.”
“İNSANLAR YAĞ KUYRUKLARINA GİRİYOR”
CHP İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, zamların peşi sıra geldiğinin altını çizdi ve şöyle devam etti:
“Benzin ve motorin, doların da fırlamasıyla aldı başını gidiyor. Türk Lirası değer kaybetmeye devam ederken, insanlar, marketlerde yağ kuyruklarına giriyor. Yani AKP’nin iftira ve çamur atmak için suçladığı her şey, kendi iktidarının başına geliyor. Ancak bu rezilliği Saray ve şürekası değil, halk çekiyor. Artık AKP, Türk Milletinin sırtında yük olmaktan başka bir anlam ifade etmiyor ve kısa zamanda bu yükü atmak için de gün sayıyor.” -Cemil Yıldız-

(Visited 1 times, 1 visits today)