Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CHP Parti Okulu Etkinliği

Sokakta İsteyene Sıcak Çorba

Sokakta İsteyene Sıcak Çorba

CHP Genel Merkezi’nin, uygulamaya konulmasını istediği, “ÜSTE” kısa adıyla bilinen CHP Parti Okulu’nda, üyelerin Temel Siyasi Eğitimi dün ilk kez Antakya’da uygulandı.
Antakya’daki CHP’li Büyükşehir Belediyesi, “Çorbada Tuzumuz Olsun” adlı sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. CHP Parti Okulu temsilcileri Filiz Kavasoğlu, Cansu Kavasoğlu Akdeniz, Mehmet Ali Sultani, Ufuk Akdeniz ve Danışman Eğitmen Ali Gezgin, 20 Şubat Perşembe günü, Haraparası Mahallesi 100. Yıl Parkı’nda her gün toplanıp iş bekleyen beden emekçilerine, sabahın erken saatlerinde çorba dağıttılar. Ali Gezgin’in başında olduğu ekibin, anılan yerde, bu proje kapsamında yaklaşık 100 kişiye çorba dağıttığı öğrenildi.
Etkinlikte, iş bekleyen beden emekçileri dışında, sabahın erken saatlerinde okula giden öğrenciler ve işlerine giden vatandaşlar da bu ikrama ilgi göstererek, bir yandan çorbalarını içip, bir yandan da Parti Okulu temsilcileri ile sohbet ettiler.
Sabahın erken saatlerinde, bu kış gününde iş bekleyen beden işçileri, bu projeyi mutlulukla karşıladılar, yanlarında olan, içlerinin ısınmasına bir nebze de olsa katkıda bulunan Cumhuriyet Halk Partililere çok teşekkür ettiler. CHP’li proje ekibi, bu projelerin devamının geleceğini belirttiler ve bu zor günlerde, insanların birbirlerini anlamasının ve birbirine destek olmasının gerekliliğini vurguladılar. -Cemil Yıldız-