CHP’den Yayladağı Çıkartması

CHP’den Yayladağı Çıkartması

Esnaf ve Çiftçi, İktidarı Chp’ye Şikayet Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Ercan Güçlü, Urfi Kürklü ve Erdal Karataş ile birlikte Yayladağı İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi aldı, ardından ilçe esnafı ile bir araya geldi.

CHP heyeti, ilk olarak Yayladağı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı, uzun yıllar ilçe başkanlığı görevini yapmış olan Partili Nevzat Gonca’yı makamında ziyaret etti. Sahada vatandaşın yanında olacak çalışmalara büyük önem verdiklerini belirten Başkan Parlar, “Bu bağlamda başlattığımız saha çalışmalarımız aralıksız olarak sürüyor. Sahada en çok çalışan, görünen ve vatandaşın derdine eğilen Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve bunu saha çalışmalarımızda vatandaşın ağzından duymak da büyük bir mutluluk” dedi.

Yayladağı Yayıkdamlar Muhtarlığı’nda köy sakinleriyle sohbet eden CHP’li heyet, güzel ikramları ve misafirperverliklerinden dolayı Muhtar Cemal Kına, babası Nuri Kına ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek şu mesajı verdi:

“Ekonomik sorunları konuştuk. Tüm ziyaretlerimizde, bugünün sorunlarını Partimiz iktidarında nasıl çözeceğimizi de anlattık. Şikayetler aynı, yoksulluk aynı, dertler aynı. Çözümse belli! Hemen seçim ve kurulacak halkın iktidarı.”

“ALLAH, ÇİFTÇİMİZİN YARDIMCISI OLSUN”

Yayladağı Çaksına Köyü’ne de uğrayan, İl Başkanı Hasan Ramiz Parlar öncülüğündeki CHP heyeti, burada Muhtar Hasan Ekmekçi ve mahallenin büyükleriyle bir araya geldiler. Çaksına’nın sorunlarını, kırsalda yaşamını sürdüren vatandaşların yaşadığı sıkıntıları bir kez daha gördüklerini belirten Başkan Parlar, şunları söyledi:

“Muhtarımıza ve sohbetimize katılan kıymetli dostlara teşekkür ediyorum, Allah, tüm çiftçimizin, köylümüzün yardımcısı olsun. İnsanlarımızın, bu iktidarla geçecek tek bir güne bile artık tahammülü kalmamış. Bu ülkeye, bu halka daha fazla yazık edilmesine izin vermeyeceğiz. İlk seçimde milletin iktidarı kuracak, halkın olanı halka geri teslim edeceğiz. Yayladağı’nı hak ettiği CHP iktidarına, ülkeyi de özlemle beklediği millet iktidarına kavuşturacağız.

İlçemizde çalışmaya katılan Yayladağı İlçe Başkanımız Hayrettin Hançar’a, il, ilçe yöneticilerimize ve katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”