CHP’liler her yerde

CHP’liler her yerde

Akgöl ve Gönenç Ballıöz, Dudu Ve Mullaoğlu Dörtyol, Mutlu ve ekibi Reyhanlı’da…

Yarın yapılacak referandum öncesi CHP’liler Hatay’ın her yerinde ‘HAYIR’ çalışmasında. CHP’liler, dün ve önceki gün, 7-8 koldan kentin bir ucundan diğer ucuna kadar ulaşılabilecek her yere ulaşmaya ve referandumda neden ‘HAYIR’ denilmesi gerektiğini anlattı.
Eski Milletvekili Hasan Akgöl ile Defne ile Başkanı Mehmet Gönenç ve diğer Partililer, referandum çalışmalarını Defne ilçesi Ballıöz Mahallesi’nde sürdürdü. CHP’li Akgöl’ün devam eden referandum çalışmalarına dair yorumu, “Sıcak ilgiye ve karşılamaya teşekkür ederiz. Her şey tam bağımsız Türkiye için” şeklinde olurken, Milletvekili Mevlüt Dudu ile eski İl Başkanı Servet Mullaoğlu ve Defne Başkan Yardımcısı Derya Altunay ise Perşembe gününü Dörtyol’da çarşı içi esnaf gezisinde geçirdi. PM Üyesi Mevlüt Dudu, Dörtyol İlçe Başkanı Özel Gökisaoğlu, Defne Belediye Başkan Yardımcısı Derya Altunay, önceki İl Başkanı Servet Mullaoğlu ile birlikte halka referandumda neden ‘HAYIR’ oyu verilmesi gerektiğini anlattı.
CHP’lilerin Dörtyol turu sonrası değerlendirmesi, “Dörtyol esnafıyla çok verimli çalışmalar yaptık. Dörtyol halkına ilgilerinden ötürü çok teşekkür ederiz. ‘Hayır’ kampanyası çerçevesinde Dörtyol merkezdeyiz. Geleceğimiz için ‘Hayır’ diyoruz” şeklinde oldu. CHP İlçe Başkanlarından Ali Mutlu ve beraberindeki ekip de önceki gün Reyhanlı Sanayi Sitesi başta olmak üzere esnaf gezisindeydi. Ali Mutlu’nun seçim gezi izlenimleri ise, “Reyhanlı’da saha çalışmalarımıza devam ediyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyor, onlara neden ‘HAYIR’ demeleri gerektiğini anlatıyoruz” -Cemil Yıldız-

 

(Visited 2 times, 1 visits today)