CHP’liler Reyhanlı’da

CHP’liler Reyhanlı’da

Milletvekili, BŞB Başkanı ve Reyhanlı Adayı, Reyhanlı çıkartmasında…

CHP kurmayları, geçtiğimiz hafta sonunda Reyhanlı ilçesine bir çıkartma gerçekleştirdi. Milletvekili İsmet Tokdemir ile Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile Reyhanlı Belediye Başkan Adayı Nihat Dağ, Reyhanlı Alice Otelde hemşehrileriyle bir araya geldi. Bölge sakini kalabalık bir kitlenin katılımı ile gerçekleşen toplantıda ilçedeki sorunların masaya yatırıldığı, Milletvekili ve Büyükşehir Belediyesi desteğiyle yapılabilecekler üzerinde durulduğu ve söz verildiği öğrenildi.
Milletvekili İsmet Tokdemir, toplantı sonrası kısa açıklamasında, “Bizleri yoğun bir kalabalıkla karşılayan kıymetli hemşehrilerimize ve işletme sahibi Sayın Serkan Sulu ile Gürhan Açıkgöz’e teşekkür ediyorum. Halkımızı dinledik, isteklerini öğrendik, çözüm çabasındayız” dedi.
CHP heyeti, daha sonra Terzihöyük Mahallesi’ne gitti, burada bölge halkı ile kapsamlı bir toplantı geçekleştirdi, Aaynı şekilde sorular masaya yatırıldı, istekler alındı. CHP’liler, Terzihöyük çıkartması ardından, ilçede son olarak Yeşilova Mahallesi’nde Ömeret Aşireti’nin konuğu oldu. Milletvekili İsmet Tokdemir, bu ziyaretin ardından, “Bizlere göstermiş oldukları ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederim” açıklaması yaptı. -Cemil Yıldız-