CHP’LİLERE kurban kesilerek karşılama

CHP’LİLERE kurban kesilerek karşılama

CHP’LİLER HATAY’IN DÖRT BİRYERİNDE

İl Başkanı Mehmet Güzelmansur öncülüğündeki yöneticiler,  en ücra mahallelere kadar giderek halkın sorunlarıyla ilgileniyor CHP’liler Çarşamba günü 12 mahalleyi gezdi, toplantılar yaptı.. İl Başkanı Mehmet Güzelmansur gittiği her yerde mesajlarında özetle, “Dörtyol ve Erzin ilçelerimizde  gerçekleştirdiğimiz verimli halk toplantımız ile vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. Halkımız için her zaman çözüm odaklı çalışacağımızın sözünü veriyoruz. CHP halkımızın umudu olmaya devam ediyor. Gittiğimiz yerlerde halkımızla, partililerimizle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Erzin ve Dörtyol’da 12-13 mahallede bizleri sevgi ve samimiyetle karşılayan değerli vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum”

CHP’nin Çarşamba günkü Erzin ile Dörtyol gezilerine katılan bir vatandaş sosyal medya üzerinden şu ilginç yorumu yaptı:

“Bugün yaşantımda ilk kez bir siyasi parti gezisine katıldım. CHP Hatay İl Başkanı, arkadaşım, dostum, yakınım Sn. Mehmet Güzelmansur ile birlikte Erzin ve Payas ilçelerini dolaştım. Benimki biraz meraktı.. Partiler ne yapıyor, halk ne bekliyor? Kendimce farklı analizler yapmaya çalıştım gün boyu.. Notlarımı aldım elbette.. Farklı tespitlerde bulundum kendimce.. Ve en önemlisi AKP iktidarının artık halktan ne kadar uzaklaştığını, halkın ümidi olmaktan çıktığını kendini kurtarma derdine düşen AKP’nin basit bir üfleme ile ampulünün söneceğini tespit ettim. Tek sorun, Akp nin karşısındaki tüm siyasi partilerin lambayı üflerken doğru yer, doğru açı ve yeterli bir nefesle üflemeyi başarabilmeleri.

Bunu yapabildikleri takdirde ne ampul kalır, ne de ampulun cam kırıkları… Bu kadar basit ve kolay… Başarılar diliyorum bu konuda tüm partilere ve CHP il başkanı Sn. Mehmet GÜZELMASUR ile ekibine.”

-Gökay Gökdemir-