Çiçekleriyle Gitti

Çiçekleriyle Gitti

CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, önceki gün İskenderun’da iş dünyasının temsilcileri ve yönetimleriyle görüştü, sorunları masaya yatırdı.

İl Yöneticileri ile Gençlik Kolları Yönetimi’nin de katıldığı ziyaretler kapsamında, Mehmet Güzelmansur başkanlığındaki CHP İl Yönetimi, İskenderun’da Ticaret ve Sanayi Odası, Deniz Ticaret Odası,  Arsuz İşadamları Derneği, İskenderun Esnaf ve Sanatkarlar Odalarını ziyaret etti.

CHP’nin mütevazi, kibar ve beyefendi İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, kapısını çaldığı her kurumun başkanına çiçek takdim etti. CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, ziyaretleriyle ilgili çok kısa özet  değerlendirmeler yaptı.

Özet bilgiler şöyle:

“İskenderun İşadamları Derneği ziyaretimizde, sosyal devlet anlayışına bağlı yurt içi ve yurtdışı ticareti hakkında bilgiler aldık. İstihdama katkı sağlamak ve bu durumu ilimize kanalize etmek için önerilerde bulunduk.

Ayrıca, Hatay’da istihdam politikalarının etkinliği için, (ARİAD) Arsuz İşadamları Derneği’ne CHP Hatay Ailesi olarak ziyarette bulunduk. Deniz Ticaret Odası ziyaretimizde ise, Türk denizciliğinin yolunun açık olduğu, bölgemizdeki her limanın yeni yatırımlarla kapasitesinin büyüyor olduğu bilgisini aldık.”

-Cemil Yıldız-