Cim-Bom’da Kazan Kaynıyor

Cim-Bom’da Kazan Kaynıyor

4-2’lik Hatayspor yenilgisi, Galatasaray cephesinde karışıklıklara yol saçtı, Cim-Bom’da kazan kaynıyor.

Hatayspor’un 4-2 kazandığı Galatasaray maçı, İstanbul’un Sarı-Kırmızılı ekibini adeta karıştırdı. Geçtiğimiz hafta içinde Teknik Direktör Fatih Terim’in görevden alınmasıyla başlayan sıkıntılar, eleştiriler ve suçlamalar, Hatayspor önündeki 4-2’lik hezimet yenilgi ile giderek arttı. Galatasaray camiasında suçlamalar karşılıklı sürerken, geride kalan Hatayspor maçı ile ilgili yorum yapan Cim-Bom taraftarlarının ilginç mesajlarından bazıları şöyle: Çağlar Bocut: Fatih Terim’in 25-30 Milyon Dolar harcatıp kurduğu kadro, bu kadar! O kadar paraya bu kadar başarısızlık, gerçekten de kötü. Bir kadro planlaması bu kadar kötü olabilir! Alparslan’ı, umarım bir daha sahada görmeyiz! Sen, sahaya top oynamaya çıkmıyorsun, güreşmeye çıkıyorsun, rakiple dalaşıyorsun. Taylan, geriye düşmüşüz, ne gerek var karta? Neden istedin kartı o kadar? Siz ve sizin gibiler, amatörsünüz… Profesyonellikten çok uzaksınız… Umarım biletiniz kesilir en kısa sürede. Erhan Türemen: Fotoğrafı olmasa, inanamayacağımız bir görüntü! İsmail Çipe, topu tutuyor! Gerçekten İnanılmaz. Acilen Muslera ayarında kaleci bulmamız lazım. Naci Aria: Kaleci İsmail, sabahı görmeden bu takımdan kovulacak ve defans da baştan aşağı yenilecek. Yoksa Galatarasay, ligin averaj takımı olur çıkar! En önemli sorun, takımda ikilik çıkmış! Hala Terim’i koruyanlar var. Hsn Kıyak: Bu takım o kadar büyük bir enkaz ki, değil İspanyol Hoca Torrent Morrent, İspanya Kralı gelse düzelmez! Deniz Yakut: Günaydın, emniyet kemerlerini takınız, düşüyoruz! Mustafa Kemal: Günümüz pek aydın değil be Elmas! Eserinle gurur duy! Rezil bir hafta sonu yaşattın bize.

Erhan Türemen: Takım; Fatih Terim, Burak Elmas, Hagi Ltd. Şti olmuş! Nerde çöp var, toplamışlar! Bunlardan 100 yıl geçse, yine adam olmaz!
Eyüp Özdemir: Güne aydın başlayacak hal mi bıraktınız! En kısa sürede Yönetim istifa, Burak Elmas istifa!
Cihan Tüccar: Fatih Terim efendi, ‘gençleşiyoruz’ palavrasıyla takımı Anadolu takımından bile daha zayıf, ezik bir takıma dönüştürtmüş. Senin kadar Galatasaray’a zarar veren olmadı. Son 3 yılında Galatasaray’a ihanet eder gibi bir enkaz bıraktın.
Tayyar İkikol: Mbaye Diagne ya da Mostafa Mıhamed, en azından biri, forvette oynayabilirdi. Halil, nasıl forvette oynar? Takım, düşme hattına yerleşiyor. Kaleci, forvet, defans, orta saha rezalet. Bu antrenör, nasıl bu takımı düzeltecek? Kötü günleri bıraktık, daha kötü günler bizi bekliyor.
Tevrat Aydinhan: Yazık yazık, bu takıma yazık! Bu hafta da yeriz Kasımpaşa’dan 4 tane, Başkan da seyreder!
Burhan Irkin: Hatayspor taraftarı; “Cimbom kümeye!” Yayında ve yapımda emeği geçen herkese yazıklar olsun!
Tebrikler, Burak Elmas ve ekibi! Her hafta ayrı bir takıma rezil oluruz…
Tufan Akar: Kamara, 4 kere atılması gerekirken, atılmadı. Kerem’e yapılan hareket hiç masum değil ve oyun alanı içerisinde yapıldı. Penaltı kazandıkları pozisyonda, tartışmalı, emin olamadığı için Alpaslan’a kart bile veremedi. Attıkları golde ofsayt var. Ondan sonra attıkları golde net %100 faul var. Taylan’ın pozisyonunu görmedi ve izlemeden direkt kırmızı verdi. Oysa net bir görüntü yok, kafa attığına dair. Kamara’nın yaptığından farkı nedir? Fatih, taban giriyor! Ancak sarıyı boş verin, faul bile verilmiyor. Biz bu hakemleri yenemediğimiz sürece, ne kadar iyi oynarsak oynayalım, hiç bir maçı kazanamayız!
Fikret Gök: Galatasaray’ın kalesi, önce Allah’a, sonra kale direklerine, sonrasında rüzgarın şiddetine, en son İsmail Çipe’ye emanet.
Rıdvan Göçen: Burak Elmas’ın da, hemen yönetimiyle istifa etmesi lazım. Fatih Terim’in gönderilmesi yetmez! Beceriksiz yönetimin de gitmesi gerekir. Hele, acilen bir kaleci lazım, acil!
Enes Bulut: Böyle taktik anlayışı olamaz! Forveti çıkartıp, savunma alıyorsun! Galatasaray ruhu bu değildir! Halil dediğiniz adamı iki kişi tutuyor, diğer oyuncuları boşa çıkarıyor.
Recep Çevren: Devam, devam… Kümeye kadar yolumuz var!
Doğan Şen: Yeni hocaya sallamak için yazı hazırlayanların unuttuğu bir şey var… Fatih Terim’in 30 milyon harcatıp kurduğu kadro, bu kadar rezil işte! Acilen 3 4 sağlam transfer gelmezse, küme düşme potalarında gezeriz.
Sercan Karaca: Fatih Terim’in kazıkları bitmez, bu takıma… İsmail, Anholt, Babel, Arda, Ömer, Cicaldau, Morutan, Lyundama… Hepsini Terim aldı! Allah sana rahat vermesin, huzur vermesin!
Mustafa Ateş: Terim, gitti çok şükür, kötü günler geride kaldı! Sırada daha kötü günler var
Ali İhsan Yılmaz: Acil gitmesi gerekenler:
1-İsmail Çipe
2-Taylan Antalyalı
3- Aytaç Kara
4-Berkan
5-Halil Dervişoğlu
6-Ömer Bayram
7-Arda Turan
8- Alpaslan Öztürk
Defolup gitmesi gerekenler:
Burak Elmas…
Yüksel Tiryaki: Amatör futbolcular ile ancak bu kadar. Hatay’ın ayakları çok daha kaliteli. Hak ettiler, kazandılar.
Hakan Yalçın: 57. dakikada tek forveti olan Halil Dervişoğlu’nu çıkarıp Aytaç Kara’yı oyuna alana Teknik Direktör diyenlerle futbol konuşmam bile!
İbrahim Karakoç: Halil, Alparslan, Aytaç, İsmail, Taylan, Berkan… Bunların futbol lisanslarının iptal edilmesi lazım. Bunları, halı sahada bile oynatmazlar!- Cemil Yıldız-