Çinçin adeta bombalıyor!

Çinçin adeta bombalıyor!

“Alana değil, satana karşıyız…”

Başından beri Fuar Alanı satışıyla ilgili gelişmeleri en önce kamuoyuna duyuran Gazetemizin son dönem yayınları, gündemi belirlemeye devam ediyor.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Gazetemizde ve sosyal medya hesaplarımızda yer alan “Hikmet Çinçin Şaşırttı!” başlıklı haberimize yanıt halinde; habere konu olan, Fuar Alanı satışı sonrası, sahayı satın alan Asfuroğlu Ailesine yaptığı ziyarete bir açıklama getirdi, “Biz, alana değil, satana karşıyız” açıklamasında bulundu. Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Cemil Yıldız’ı da hedef göstererek, Gazetemizde çıkan haberin maksatlı olduğunu ifade eden Çinçin, kendisine yöneltilen eleştirilere kızgın olduğu izlenimini yarattı.
Bu süreç ve tartışmalar yaşanırken, ATSO Başkanı Hikmet Çinçin’in, Fuar Alanı satışında ihaleyi kazanan Asfuroğlu Ailesinden, Asaf Asfuroğlu başta olmak üzere, aile bireyleriyle The Museum Otel’de bir araya gelmesi, gerçekleşen ihale sonrası yapılan bu ziyaret ve görüşme, kamuoyunda bir takım sorulara ve şaşkınlığa yol açarken, bundan sonraki gelişmeler merak konusu! -Sinan Seyfittinoğlu-