Çok üzen kaza

Çok üzen kaza

2 İş İnsanı: Kamil Sağ ve Yusuf Girişken yaşamını yitirdi

Geçtiğimiz hafta sonunda Antakya-Samandağ yolunda meydana gelen trafik kazasında iki iş insanı can verdi. İkisi de Samandağlı, Antakya’da, nakliye ve ihracat sektöründe önemli iki isimdi. İkisi de, önemli sayıda istihdam sağlayan, memleketsever, başarılı iş insanıydı.
Antakya-Samandağ yolu Hüseyinli bölgesindeki kazada, Yusuf Girişken’in kullandığı 31.FP:212 plakalı otomobil, kenardaki kütüklere çarptı ve sürücü Yusuf Girişken ve yanındaki Kamil Sağ olayda yaşamını yitirirken, Mehmet Sağ ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Hatay’da iş dünyasını yasa boğan kaza, geçtiğimiz Cuma akşamı Antakya-Samandağ yolu 7. Km’sindeki Hüseyinli bölgesinde yaşandı. Edinilen bilgilere göre, kalp krizi geçirdiği tahmin edilen sürücü Yusuf Girişken’in kullandığı otomobil, kontrolden çıkıp kütüklere çarptı. Kazada, 2 iş insanı, Kamil Sağ ile Yusuf Girişken hayatını kaybederken, arka tarafta oturan Mehmet sağ ise ağır yaralandı.
Kazada can veren Yusuf Girişken’in cenazesi Samandağ Koyunoğlu’da, Kamil Sağ’ın cenazesi ise Samandağ Fidanlı’da toprağa verildi. Cenaze törenlerine, ilimizin iş dünyası ve önde gelen isimleri başta olmak üzere, çok büyük bir kalabalık katıldı.
ANTAKYA, kazada can veren iki güzel insan, Kamil Sağ ile Yusuf Girişken’e Tanrı’dan rahmet, ailelerine sabır, yaralı Mehmet Sağ’a acil şifa diler.
-Cemil Yıldız-

(Visited 7 times, 1 visits today)