Czn Burak ve Ronaldo İş Ortağı Oluyor!

Czn Burak ve Ronaldo İş Ortağı Oluyor!

Hemşerimiz ünlü aşçı, sosyal medya fenomeni Burak Özdemir, dünyanın star futbolcularından Cristiano Ronaldo ile birlikte restoran açacak

      Hatay’ı yakından ilgilendiren muhteşem bir gelişme dünya gündemine bomba gibi düştü. CZN Burak ve Cristiano Ronaldo’nun iş ortağı olacağı bildirildi.  Manchester United ve Portekiz Milli Takımı’nın süperstarı Cristiano Ronaldo, fenomen şef, hemşerimiz CZN Burak ile restoran açacak.

      CZN Burak adıyla bilinen restoran zinciri sahibi ve sosyal medya fenomeni hemşerimiz aşçı Burak Özdemir, Cristiano Ronaldo ile ortak olacaklarını açıkladı. İkilinin restoranı, kasım ayında Londra’da açacağı ifade edildi.  

      Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin dijital pazarlarda yer almak isteyen girişimcilere yol haritası oluşturmak hedefiyle düzenlendiği Yeni Nesil Dijital Girişimcilik Buluşmalarında, sosyal medya fenomeni haline gelen restoran zinciri sahibi Burak Özdemir (CZN Burak), kendi deneyimlerinden örneklerle başarıya giden yolu anlattı.

      Geçtiğimiz yıl La Liga’nın konuğu olarak gittiği Madrid’de Cristiano Ronaldo’dan ortaklık teklifi aldığı yönünde kamuoyuna bilgiler yansıyan Burak Özdemir, ünlü futbolcu ile Londra’da ortak restoran açacaklarını açıkladı.

      Söyleşisi sırasında 11 ülkede önemli bir Türk markası haline geldiklerini belirten Özdemir, “Bu yılın 11’inci ayında İngiltere’deki yerimizi açıyoruz. Londra’da Cristiano Ronaldo ile ortak yer açıyoruz. Bunu açıklamıyoruz çok fazla. Çünkü açılışta güzel bir sürpriz yapacaktık. Ama aramızda yabancı yok, hep beraberiz” dedi.

      Özdemir’in bu açıklamaları, salonu dolduran tarafından bol bol alkış aldı.

      Mehmet ÖZGÜN