Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Damattan eşine sürpriz hediye

Hatay’da motosiklet tutkunu damat,

Hatay’da motosiklet tutkunu damat, düğün sırasında eşine motosiklet hediye etti. Renkli anların yaşandığı düğünde davetliler ve çift unutulmaz anlar geçirdi.

Dörtyol ilçesinde yaşayan Süleyman Türker, Ayşegül Türker ile hayatını birleştirdi. Dörtyol’da gerçekleştirilen düğün, yoğun katılımla yapıldı. Motosiklet tutkunu damat, düğün sırasında eşine özel tasarım bir motosiklet hediye etti. Gelin, herkesin önünde hiç beklemediği bir anda hayalini kurduğu motosiklete kavuştu ve büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gelinin motosiklete sarılması ve çalıştırıp gaza basması renkli anlara sahne oldu. Türker çifti, yaşadıkları mutluluğu dile getirdiler.

“Herkes takı, araba ve lastik takıyor ben de motosiklet hediye edeyim dedim”

Kendi düğünlerinde eşine özel olarak yaptırdığı motosikleti hediye eden 28 yaşındaki Süleyman Türker, “Mobiletimiz özel tasarım yani alışmışın dışına çıkmak istedik. Herkes takı, araba ve lastik takıyor ben de mobilet vereyim dedi. Eşim de zaten motor tutkunu. Mobiletimiz 3 silindir 300 cc olarak geçiyor özel üretimdir çok fazla emek verilmiştir. Aşırı derecede çok şaşırdı hiç beklemiyordu zaten hanımım da pembe renk ve hello kitty’i çok sevdiği için özel bir tasarım olarak İzmir’de boyattım. Çizim yapıldı herhangi bir baskıdır veyahut da başka bir şey yok çizim yaptık. Eşime verdikten sonra tabii bayağı bir şok oldu ben de bayağı mutlu oldum, bu kadar beklemiyordum. Eşime özgü bir mobilet tasarımı yapmak istediğim için hem ismini, hem de soy ismini ayrıyeten lazerle silindir bölümüne ustamızın imzasını yazdırdık” ifadelerini kullandı.

“Benim de olsun istiyordum beyaz motor gibi bir anda verince çok şaşırdım ve çok hoşuma gitti”

Hiç beklemediği anda eşinden hayali olan mobileti alan 25 yaşındaki Ayşegül Türker, “Ben çok şaşırdım hiçbir şekilde beklemiyordum. Benim de olsun istiyordum beyaz motor gibi bir anda verince çok şaşırdım ve çok hoşuma gitti. İlk kullandığım cümle dedim ki seni geçeceğim artık. Aşırı derecede mutluyum ve yani bana dünyaları verseler gene hiçbir şekilde bu motor gibi hediye olamaz” diyerek mutluluğunu dile getirdi. -İHA-