Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demokrasinin yapı taşlarısınız

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE)

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci: “Gören gözümüz, duyan kulağımız, konuşan dilimiz olan tüm basın emekçilerine teşekkür ediyorum.”

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Diyap Atar ve Yönetim Kurulu üyelerini misafir etti.

Rektör Depci’ye nezaket ziyaretinde bulunan İskenderun basın mensuplarının ziyaretinde, Rektör Danışmanları Öğr. Gör. Sıtkı Alper Özdemir ve Öğr. Gör. Mehmet Kartal Bilen de hazır bulundu. İSTE Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyaret, sohbet ortamında geçti.

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ni ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, “Demokrasinin yapı taşlarından birinin temsilcisi olan basın mensuplarımız, her koşulda doğru haber vermeyi, tarafsızlığı ve basın etik ilkelerini düstur edinmiştir. İşlerini layıkıyla yerine getirerek; gören gözümüz, duyan kulağımız, konuşan dilimiz olan tüm basın emekçilerine teşekkür ediyorum” dedi. Mutlu Yanık