Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Deneyap Türkiye sınavları tamamlandı

Geçtiğimiz hafta Deneyap Türkiye

Geçtiğimiz hafta Deneyap Türkiye sınavlarının son aşaması İskenderun Gençlik Merkezi’nde tamamlandı. Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Keskin, katılımcıların gösterdiği azimli çalışmaları takdirle karşıladıklarını belirtti.

Keskin, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Sizlerin de bildiği gibi, geçtiğimiz hafta Deneyap Türkiye sınavlarının son uygulama aşamasını başarıyla tamamladık. Ciddi bir katılımın olduğu bu yarışmamız sorunsuz bir şekilde sonuçlandı. Kazanan öğrencilerimiz belirlendikten sonra, Eylül ayı itibarıyla 2 yıl sürecek eğitim süreçleri başlayacak. Bu vesileyle, yarışmaya katılan gençlerimize ve onların desteğini esirgemeyen ailelerine içten teşekkürlerimi iletiyorum. Katılımları bizim için son derece değerli oldu ve gençlik merkezimizin bu kadar kalabalık olması bizleri mutlu etti.”

Ahmet Keskin, Deneyap Türkiye sınavlarının tamamlanmasıyla birlikte, kazanan öğrencilerin önümüzdeki eğitim sürecine hazırlanacaklarını belirterek, etkinliğin başarılı geçmesinin organizasyon ekibini memnun ettiğini ifade etti. ( Mehmet Durmaz)