Destek Böyle Olur

Destek Böyle Olur

Hatayspor’a kimse yardımda ya da destekte bulunmazken, rakip, kasasını dolduruyor!

Hatayspor’un yarınki rakibi Trabzonspor, takım forması satışı kampanyası başlattı, 3 günde on binlerce forma satıldı, iş insanları 3000’er-4000’er forma satın alma yarışına girdi.

Hatayspor’un yarınki rakibi Trabzonspor, Bordo-Beyazlı ekiple oynayacağı maç öncesi kasasını paralarla dolduruyor. Kulüp forması satışı kampanyası başlatılırken, yöneticiler ve iş insanları biner, ikişer bin, üçer bin, beşer bin adet forma satın alarak, kulübe destekte bulunuyor.

Son maçına İstanbulspor’u 4-0 yenen Trabzonspor, lige yeniden dönerken, bu moral motivasyonunu kasasını da doldurarak güçlendirmek istiyor. Trabzonspor Kulübü, yüzlerce-binlerce forma satın alan belli başlı kişiler için teşekkür mesajları da yayınlıyor.

Trabzonspor Kulübü sitesindeki teşekkür mesajlarından bazıları şöyle:

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza Mehmet Ali Artan da 1461 forma satın alarak katıldı. Sayın Mehmet Ali Artan’a teşekkür ediyor, tüm Bordo-Mavi sevdalılarını bu kampanyaya davet ediyoruz.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza 100-1000 adet arası forma satın alarak katkı sağlayan Sani Şener, Harun Kara, Samet Çakır ve Ali Tüfekçi’ye teşekkür ediyoruz.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, Yönetim Kurulu üyemiz Faruk Hacıhaliloğlu da 2 bin forma satın alarak katıldı. Sayın Faruk Hacıhaliloğlu’na teşekkür ediyor, tüm Bordo-Mavi sevdalılarını bu kampanyaya davet ediyoruz

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, eski Başkanımız İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu da 2061 forma satın alarak katıldı. Sayın İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu’na teşekkür ediyor, tüm Bordo-Mavi sevdalılarını bu kampanyaya davet ediyoruz.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza katılan Yönetim Kurulu üyelerimiz Ömer Sağıroğlu, Müminhan Bilgin, Zeyyat Kafkas, Ali Haydar Gedikli, Kibar Yaşar Güven, Kemal Ertürk, Sami Karaman ve Lokman Sadıklar’a teşekkür ediyoruz.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, Cevahir Ailesi adına, Çaykara’daki okullara dağıtılmak üzere 1650 forma satın alarak katkı sağlayan Dursun Cevahir’e teşekkür ediyoruz. Tüm Bordo-Mavi sevdalılarını bu kampanyaya davet ediyoruz.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza 100-1000 adet arası forma satın alarak katkı sağlayan Davut Yurttaş, Makro Yol Yapı ve Kahvaltı Dünyası’na teşekkür ediyoruz

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, 1461 Trabzon Kulübü ve değerli Başkanı Celil Hekimoğlu, 1461 adet forma satın alarak katıldı.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, Yönetim Kurulu üyemiz Esat Emanet, 2000 adet forma satın alarak katıldı.

-#HediyeFormaChallenge kampanyamıza, Yönetim Kurulu üyemiz Coşkun Öztürk, 1061 adet forma satın alarak katıldı. Kendisine teşekkür ederiz.