Destek verecek buluruz…

Destek verecek buluruz…

Defneli İş İnsanı Oktay Küçükdüveyki, ilçeye Devlet Hastanesi kazandırılmasını istedi…

Defneli İş İnsanı Oktay Küçükdüveyki, Defne ilçesinin acil ihtiyaçlarından olan devlet hastanesinin şart olduğunu, bu konuda kamuya her alanda destek olacak girişimlere açık olduklarını bildirdi.
JET Turizm Seyahat Otobüs İşletmesi sahibi de olan Küçükdüveyki, Defne’nin, Hatay’ın nüfus yoğunluğu yönünden önemli ilçelerinden biri olduğunu, bu anlamda devlet hastanesi ihtiyacı olduğunun altını çizdi ve şunları kaydetti:
“Defne Devlet Hastanesi’ni, devlet-vatandaş işbirliği ile yapabiliriz. Kamu adına başlatılacak kampanyaya, Defne halkı yanı sıra yurtdışındaki hemşerilerimizin de büyük desteği olacağını düşünüyoruz.
Pandemi süreci, her konuda olduğu gibi, gerek sağlık, gerek ekonomi, gerekse hayatımızda farklı zorunlulukları beraberinde getirdi. Dünyayı olduğu gibi, ülkemizi de derinden sarsan ve sayısız canımızı kaybetmesine neden olan Kovıd-19 salgını, aynı zamanda birlik, beraberlik ve dayanışma olgusunu da hatırlattı.
Defne ilçemizin ihtiyacı olan devlet hastanesine kavuşmamız için, Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan başta olmak üzere, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş, Defne Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Güzel ve kıymetli yöneticilerimizin öncülüğünde bir kampanya açılmasını öneriyoruz. Bu önerimizle birlikte, destek olacağımızı da belirtmek istiyoruz.” -Cemil Yıldız-