Dilmen ve Uygun’a göre, “İlhan Palut, geleceğin teknik direktörlerinden”

Dilmen ve Uygun’a göre, “İlhan Palut, geleceğin teknik direktörlerinden”

Türkiye’deki spor programlarında spor yazarlarından övgüler alan Teknik Direktör İlhan Palut…

Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut, bu yıl elde ettiği başarılarla Türkiye spor gündeminde adından söz ettiriyor.
Türkiye’nin en çok izlenen 2 spor kanalı, BEINT SPOR ile NTV Spor programlarında Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut’tan övgülerle söz edildi. Beint Spor programında, yorumcu Bülent Uygun, Hatayspor’un bu sezon kupada ve ligde elde ettiği sürpriz başarılı sonuçlarıyla damga vurduğunu söylerken, bu başarıda, Teknik Direktör İlhan Palut’un büyük payı olduğunu ve takdir edilmesi gerektiğini bildirdi.
NTV Spor programında da, eski milli futbolcu-yorumcu Rıdvan Dilmen, Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut’a övgüler yağdırdı. Geçtiğimiz hafta Cumartesi günkü Fenerbahçe-Trabzonspor maçı sonrası yorumunda, Türkiye liglerinin bu yılki en başarılı teknik ismi olarak Hatayspor Teknik Direktörü’nü söyleyen Rıdvan Dilmen, ertesi gün yine aynı programda, “Dün Hatayspor Teknik Direktörü’ne övgüler yağdırmıştım. Hakketti, ancak ismini söylemeyi unuttum. Adı, İlhan Palut. Kendisini tebik ediyorum” dedi.
Rıdvan Dilmen, NTV’deki Hatayspor Teknik Direktörü İlhan Palut ile ilgili yorumunda, “Çok yetenekli bir teknik direktör. Süper Lig’in ilk iki takımı, Galatasaray ve Başakşehir’e dörder gol atan Hatayspor’un Teknik Direktörü İlhan Palut, takımına pozitif futbol oynatıyor. Başakşehir’i eledi. Galatasaray direkten döndü. Yeni jenerasyon antrenörler kendini geliştiriyor. İlhan Palut da bunlardan biri” diyerek övgüler yağdırdı ve Palut’u geleceğin teknik direktörleri arasında gösterdi. -Cemil Yıldız-