Diouf, Boupendza Kesin Yok!

Diouf, Boupendza Kesin Yok!

Antakya Gazetesi Muhabiri sordu, Hatayspor Onursal Başkanı Lütfü Savaş yanıtladı: “Boupendza İle Mame Diouf’un Hatayspor Süreci Geride Kaldı. İkisinin de Çok Hizmetleri Oldu, Teşekkür Ederiz. Kesin Olarak Düşünmüyoruz”

Hatayspor Kulübü Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Bordo-Beyazlı ekibin santrfor arayışında olduğunu, önemli, kaliteli ve dünya çapında bir ismi kulübe kazandırmak için çaba gösterdiklerini kaydederek, “Ama bu isim kesin olarak Mame Diouf ya da Boupendza değil” açıklaması yaptı.

Diouf ile Boupendza’nın Hatayspor’a çok katkıları olduğunu, Bordo-Beyazlı ekibin bunu hiç unutamayacağını, bu futbolculara emekleri ve hizmetleri, ayrıca başarıda payları olduğu için teşekkür ettiğini söyleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Lütfü Savaş, Antakya Gazetesi muhabirinin sorusuna cevaben şunları söyledi:

“Bizim şu anda ilgilendiğimiz santrfor, İngiltere’de Premier Ligi’nde oynuyor. Görüşmeler nasıl biter bilemem, ama alamazsak, başka bir seçeneğimiz var. Bu defa onu devreye sokacağız. Teknik direktörümüzün de isteği var. İleriye, kaliteli bir golcü almaya çalışıyoruz. Ancak bunun, eski futbolcularımız Mame Diouf ile Boupendza olmadığını kesin olarak söyleyebilirim. Bu iki yıldızımızın Hatayspor’a hizmetleri çok oldu. Unutulmaz. Ancak Hatayspor süreçleri de kapandı. Bu defteri açamayız.”

-Cemil Yıldız-