Doğu Demirkol, Antakya’da…

Doğu Demirkol, Antakya’da…

İzleyicisiyle buluşuyor

1-26 Mart arasında Hatay, Adana, Denizli, İzmir, Ankara, İstanbul, Eskişehir, Konya ve Kayseri seyircisi ile buluşmaya hazırlanan Doğu Demirkol, tek kişilik gösterisiyle sahnede yerini almaya hazırlanıyor.

“Ahlat Ağacı” ve “Ölümlü Dünya” filmlerindeki başarılı performansı ve Güldür Güldür Show’daki stand up gösterisiyle ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol, tek kişilik gösterisiyle sahnede yerini alıyor. Abiler Detected ve çeşitli fenomen videonun kahramanı komedyen, İstanbul ve farklı şehirlerdeki pek çok “Açık Mikrofon” ve komedi gecelerindeki performansıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştı.
Stand up gösterisinde kendi yaşamından ve bu topraklarda güldürü niteliği taşıyan her olaydan beslenen Doğu Demirkol, iddialı ve mütevazı duruşu ile izleyicisinin karşısında olmaya hazırlanıyor. Bu dikkat çeken gösterinin Antakya adresi ise 1 Mart Cuma saat 20.30 Meclis Kültür Merkezi.
-HİKAYESİ-
Hürriyet’te çıkan bir röportajında, “Stand up’çı olmanın arkasında yatan kafa ne?” sorusuna, “Kendimi bildim bileli insanlar bana gülüyor! Bu, kimi zaman benim isteğimle olduğu gibi, kimi zaman istemeden yaptığım bir şey de millete komik gelebiliyor. Neticede, “Madem gülüyorsunuz, bari parasını verin!” gibi bir noktaya gelmiş olabilir olay…” diyen Demirkol, “Stand up show’unda neler bekliyor bizi?” kısmına eklediği cevapla da, aslında Antakya izleyicisine sesleniyor…
“Benim gözümden toplum, dünya, filmler, reklamlar, uzay araştırmaları ve metrobüs seferleri, kadın-erkek ilişkileri, zengin-fakir meseleleri, kompleks aile ilişkileri gibi konular…” -Tamer Yazar-