Dörtyol’da otomobil uçuruma düştü:

Dörtyol’da otomobil uçuruma düştü:

3 Ölü, 4 Yaralı…

Dörtyol kırsalında uçuruma düşen otomobilde bulunan 7 kişiden 3’ü ölürken, 4 kişi de yaralandı. Kaza, yayla dönüşü otomobilde direksiyon hakimiyetinin kaybolması sonrası, otomobilin uçuruma yuvarlanmasıyla oldu.
Ömer Tüzün’ün kullandığı 31.PG.304 plakalı otomobil, Amanoslar’da bulunan Üçkoz Yaylası’ndan ilçe merkezine doğru seyrederken, Kocadüz Yaylası yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu uçuruma yuvarlandı. Kazayı haber alan AFAD ekipleri bölgeye gitti, bu arada itfaiye, 112 Sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Kurtarma ekipleri, uçuruma yuvarlanan araçtakileri uzun uğraşlar sonucu çıkarabildi.
Meydana gelen kazada, araçta bulunan sürücü Ömer Tüzün ile yolcu olarak bulunan Feyza Tüzün ve Feride Edik’in hayatını kaybettiği belirlendi. Araçta sıkışan Elif Rana Tüzün (6), Seçil Su Edik (5), Fatma Edik (8) ile Sariye Tüzün ise yaralı olarak uçuruma düşen araçtan çıkartılabildi. Kazada yaralanan küçük yaşlardaki 4 çocuğun değişik hastanelerde tedavi altına alındığı bildirildi. -Cemil Yıldız-