Dursunluspor sponsor buldu

Dursunluspor sponsor buldu

Hatay Süper Amatör Ligi takımlarından Nazik Kuyumculuk Dursunluspor, GYM LION Spor Salonu ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Nazik Kuyumculuk Dursunluspor Kulüp Başkanı Hayrettin, işletmeciliğini Aziz Bozoğlan, Zeki Arslan ve Natan Horozoğlu’nun yaptığı GYM LION Spor Salonu’na, bu katkılarından dolayı teşekkür etti.
Takımın maçlara hazırlık için daha uygun koşullarda antrenman yapabilmesi için Teknik Sorumlu Aykan Öksüz’ün spor salonu talebini sponsorluk anlaşması ile çözdüklerini belirten Başkan Hayrettin Nazik, anlaşma ile ilgili şu bilgiyi verdi:
“Başarılı ve azimli bir takım kurduk. Bunu da, aldığımız sonuçlarla ortaya koyduk. Bizler de kulüp yönetimi olarak, başarının devamı için üstümüze düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu kapsam da, ilimizin önemli spor salonları arasında yer alan GYM LION Spor Salonu ile sponsorluk anlaşması imzaladık. Bundan böyle sporcularımız, salonun tüm hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler.”
Teknik Sorumlu Aykan Öksüz de, GYM LION Spor Salonu işletmecilerine ve Başkanı Hayrettin Nazik ile Yönetim Kurulu üyelerine, bu girişim ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.
-Cemil Yıldız-