Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Duru, Artık Yok!

6 yıl önce, 6

6 yıl önce, 6 yıl sonra, aynı ağaçta…

Salı akşamı Hatay Havalimanı kavşağında askeri bir araçla çarpışan 2 binek araçtaki sürücü ve yolculardan 2 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi de yaralandı. Kazada, hafif ticari aracı kullanan baba Altan Türk ile 9 yaşındaki kızı Duru hayatını kaybederken, aynı araçta bulunan Duru’nun annesi ağır yaralı, kardeşi de kırıklarla hastaneye kaldırıldı.
Kazada hayatını kaybeden baba Altan Türk ile kızı Duru, Çarşamba günü, Antakya’ya bağlı Ekinci mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Yüzlerce kişi tabutların arkasından yürürken, gözyaşı döktü. Kazada hayatını kaybeden sürücü Altan Türk, 43 yaşındaydı. Evine, çocuklarına ve eşine çok düşkün, iyi bir iş insanı ve iyi bir baba ve eş idi. O ve çok sevdiği kızı Duru artık yok. İkisi de sonsuzluğa uğurlandı.
Bu arada, ölen baba Altan Türk’ün geride bıraktığı hatıra fotoğrafları arasında biri var ki, yürekleri dağladı. Daha 15 gün önce, 9 yaşındaki Duru, evlerinin önündeki ağaca çıkıp babasına gülümserken, aynı ağaca, yine 6 yıl önce, yani 16 Mayıs 2015 tarihinde de çıkmış, baba Altan Türk de o günkü hatırayı fotoğraflamıştı. Nihayet iki hafta önce, kendi sosyal medya hesabında, kızının 6 yıl önce ve 6 yıl sonra ağaç üzerindeki fotoğrafını paylaşmıştı.
Şimdi, o merhametli, düzgün, dürüst, sevilen insan, baba Altan Türk, dünyalar güzeli sempatik kızı Duru ile birlikte sonsuzluğa uğurlandı.
-Cemil Yıldız-