Efem Ajans İskenderun’da Şube Açtı

Efem Ajans İskenderun’da Şube Açtı

2008 yılında, Antakyalı tiyatro oyuncusu İsmail Akgül tarafından kurulan Efem Ajans, İskenderun’da da şube açtı. Orhan Mansuroğlu sorumluluğundaki İskenderun Efem Ajans şubesi ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:
“Yönetmenlerin, Hatay’ın tarihi, coğrafik ve kültürel zenginliklerine dikkatini çekmek için yıllardır çabalayan Ajans, o günden beri Hatay’la ilgili ulusal çaplı dizilerin Hatay’da çekilmesi için çabalar sergilemekte ve başta oyuncu desteğiyle de bu dizilere her anlamda katkılar sunmaktadır.
İstismara açık bu sektörde, ciddi ve disiplinli çalışmalarıyla Hatay’da büyük bir boşluğu dolduran, verdiği oyunculuk eğitimleri yanı sıra eğittiği onlarca kişiye, gerek sinema ve gerekse dizi filmlerde yeteneklerini sergileme şansı tanıyan Efem Ajans, İskenderun’a da bir şube açtı.
Hatay’da büyük bir boşluğu dolduruyorlar. Yakında seslerini daha çok duyacaksınız. Namık Kemal Caddesi, Çivisöken Apartmanı, No: 37, Kat: 2, İskenderun Şubesi’nde hizmet veren Efem Ajans’ta, Afife Hanım’la, bu sektörle ilgili olarak çay-kahve eşliğinde sıcak bir sohbet gerçekleştirdik.”
Efem Ajans’ın Antakya merkez binası ise Fevzi Çakmak Caddesi, eski İl Özel İdaresi karşısında bulunuyor. -Cemil Yıldız-