Eğitim Bir Sen: masaya güçlü oturmalıyız

Eğitim Bir Sen: masaya güçlü oturmalıyız

Eğitim Bir Sen ve Memur Sen’in Genel Başkanı Ali Yalçın, yaklaşan toplu sözleşme öncesi masaya güçlü oturmaya ihtiyaç olduğunu bildirdi. Memur Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, bu açıklamayı, geçtiğimiz hafta sonunda geldiği Hatay’da yaptı.
Eğitim Bir-Sen Hatay 1 No’lu Şube’nin Cuma günü Antakya Kültür Merkezi’nde düzenlenen genişletişmiş istişare toplantısında konuşan Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, “Önümüzde önemli bir süreç var. Alın terimizin hakkını almak için masaya oturacağımız bir toplu sözleşme dönemi bizi bekliyor. Masaya daha güçlü oturmamız gerekiyor. Daha güçlü oturmak için de, Memur-Sen teşkilatları olarak daha fazla çalışacağız, ter akıtacağız ve alın terimizin hakkını alacağız” açıklamasında bulundu.
Kültür Merkezi’ndeki bu etkinliğe, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın yanı sıra; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman, Birlik Haber-Sen Genel Başkanı Ömer Budak, Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç, Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı sendikaların şube başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.
-Adil Yeşildağ-

(Visited 1 times, 1 visits today)