Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eğitim Bir Sen’in Vali Doğan’dan isteği var:

Eğitimi Ödülsüz Tek İl

Eğitimi Ödülsüz Tek İl Hatay…

Hatay Eğitim Bir Sen, eğitim çalışanları arasında 5 yıldan beri ödül verilmeyen tek İl’in Hatay olduğunu bildirdi. Eğitim Bir Sen Şube Başkanı İsmail Bayrakdar, Vali Rahmi Doğan’ın konuya el atmasını beklediklerini bildirdi.
Hatay’da en yüksek üye sayısına sahip öğretmen sendikası olan Eğitim Bir Sen’in Hatay Şube Başkanı İsmail Bayradar’ın bu konudaki sosyal medya paylaşımı şöyle:
“Hatay’a atandığı günden beri, her durumda eğitime katkısını yakından müşahede ettiğimiz ve her daim eğitimcinin yanında duruşuyla eğitimcilerin takdirini kazanan Sayın Valimiz Rahmi Doğan’a, acaba ilimizdeki eğitim çalışanlarının ödül konusundaki mağduriyeti hususunda bilgi arzedildi mi?
İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sağlıklı bilgilendirme yapması durumunda, Sayın Valimiz Rahmi Doğan’ın, her zaman olduğu gibi bu konuda da, geleceğimizin teminatı olan eğitim çalışanlarının ödül teklifini onaylayacağına ve Bakanlığa sunacağına olan inancımız tamdır.
15 Eylül itibariyle nihayete erdirilmesi gereken ödül teklifi takviminin son günlerine gelmişken, bu yıl da eğitim çalışanlarımızın mağdur edilmemesi için İl Milli Eğitim Müdürümüzü göreve davet ediyor, Sayın Valimiz Rahmi Doğan’dan da, eğitim çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu artıracak ve yeni eğitim-öğretim yılına daha yüksek moralle başlamalarını sağlayacak ödül tekliflerini onaylamaları hususunda taleplerimizi bir kez daha ifade ediyor, bu süreçte emeği geçecek başta Sayın Valimiz Rahmi Doğan olmak üzere, herkese teşekkür ediyoruz.” -Cemil Yıldız-