Eksik olmasın…

Eksik olmasın…

Arsuz’da CHP adayı “dua”larla yola çıktı

CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde sevgi, coşku ve dualarla karşılanıyor. Güven, adeta mahalle buluşmasına dönüşen ziyaretlerde, halkla iç içe tavrı ve birebir iletişimi ile dikkat çekiyor. Gittiği yerlerde Arsuzlu yaşlıların elini öperek hayır dualarını alan, gençlere ayrı bir önem veren, miniklerle de bol bol selfie çekilen Güven, kendisini bahur ve dualarla karşılayan büyüklerine de, ‘O dualar hiç eksik olmasın’ diyerek desteklerinden dolayı teşekkür ediyor.
Çıktıkları mücadelede, halkla el ele vererek kazanacaklarını söyleyen Güven, şöyle konuştu:
“Biz, yaşadığımız şehri, ‘halkçı belediyecilik’ anlayışıyla kucaklamaya, toplumun tüm katmanlarıyla hep birlikte ortak paydada yönetmeye, gerçekçi projelerle tarımda, turizmde, kültür ve sanatta kalkındırmaya, dertlerine derman olmaya geliyoruz. Tüm ekibimizle ortak çabamız, güzel Arsuz’umuzun aydınlık geleceğidir. Mahalleler arasında fırsat ve hizmet eşitliği sağlanan, hakça paylaşan, hesap verebilen, şeffaf yönetilen, şeffaf ve dürüst politikalar ile güven duyulan, en önemlisi de, üreten bir Arsuz yaratmaya kararlıyız. Birlikte yönetip, birlikte gülümseyeceğimiz aydınlık bir Arsuz için çıktığımız yolda en büyük gücümüz, güvencemiz ve dayanağımız, halkımız ve birlik beraberliğimizdir. Ayrışmadan, herkesle el ele verip, gücümüze güç katarak, soğuk rüzgârları birlikte bahara çevireceğiz. ‘Sen-Ben’ olarak değil, ‘Biz’ olarak, bütün Arsuzlularla birlikte karşılayacağız baharı.”
CHP Arsuz Belediye Başkan Adayı Asaf Güven, ayrıca Arsuz ile ilgili bazı projelerinden de bahsederek, kentin başta tarım ve turizm olmak üzere, ihtiyaç haritasının çıkarılacağını, bu konuda çiftçi, turizmci ve yetkili kurumların işbirliğine başvurularak, üniversiteler de dahil projeler üretileceğini, ayrıca ilçede kooperatifleşmenin gelişmesine katkı sunulacağını belirterek, gençlere okuma alışkanlığı kandıracak projeleri hayata geçireceklerini ifade etti. -Cemil Yıldız-