El Birliği İle Salgının Üstesinden Geleceğiz

El Birliği İle Salgının Üstesinden Geleceğiz

Muhtarlar, video konferans yolu ile Başkan Tosyalı’yla görüştü …

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilçede görev yapan muhtarlar ile video konferans yolu ile görüşerek korona virüsle mücadele kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, mahallelerde muhtarlıkları, parkları, açık alanları, sokak ve caddeleri periyodik bir şekilde dezenfekte ettiği belirtildi.
Yapılmakta olan çalışmalar ile ilgili ve süreç hakkında muhtarlarla değerlendirmelerde bulunan Başkan Tosyalı, Durmadan, yorulmadan, mahallelerimizde dezenfeksiyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Modern Evler Mahallesi Muhtarımız Mehmet Mustafa Gözüküçük, Yunus Emre Muhtarımız Ahmet Mücahitoğlu ve Sakarya Mahallesi Muhtarımız Mustafa Tuzluoğlu ile video konferans yolu ile görüşerek dezenfeksiyon çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Çalışmalarımız hız kesmeden kent genelinde devam edecek” dedi.
Muhtarlar ise, yapılmak olan çalışmalar ile ilgili Başkan Tosyalı’ya teşekkür ederek “el birliği ile bu salgının üstesinden geleceğiz. Belediye Başkanımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Mahallelerimizde dezenfeksiyon çalışmaları devam ediyor. Tüm belediye ekiplerine de teşekkür ediyoruz” dedi. Mehmet ÖZGÜN