Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emekli Vali Koçaklar’dan gazetemize kutlama

Yayın yaşamında 57 yaşına

Yayın yaşamında 57 yaşına basan Antakya Toplumcu Halk Gazetemize toplumun farklı kesimlerinden kutlama mesajları gelmeye devam ediyor. Emekli Vali Danıştay üyesi M. Temel Koçaklar da gazetemiz sahip ve çalışanlarına hitaben bir kutlama mesajı yayınladı. Emekli Vali M. Temel Koçaklar’ın gazetemize gönderdiği mesaj şöyle: ANTAKYA Toplumcu Halk Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Sayın Sinan SEYFİTTİNOĞLU Yayın hayatına başladığı 1966 Yılından bu yana, toplumda saygınlığı ve güvenilirliğini koruyan ve
bu güne kadar olduğu gibi, bundan sonra da toplumsal değerlere sahip çıkarak, ilke edindiği bağımsız yayıncılık anlayışını sürdüren, basın-yayın hayatında teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, vatandaşlarımızın doğru ve güvenilir haber kaynağı olan; 6 Şubat tarihinde yaşadığımız büyük “DEPREM” felaketi sonrasında da, büyük bir fedakârlıkla kısa zamanda toparlanarak yayın hayatını devam ettiren “ANTAKYA GAZETESİ” nin yarım yüzyılı aşan, 57’nci “Kuruluş Yıldönümünü” kutlarım.
Gazetenizin kurucusu Sevgili Baba’nız Merhum, Nezih Gassan Seyfittinoğlu’nu da rahmetle anarken;
Sizi ve Şahsınızda “ANTAKYA GAZETESİ” çalışanlarını içtenlikle tebrik ederim… Gazetenize bundan sonraki yayın hayatında da üstün başarılar dilerim… İyilikle, iyilerle ve sağlıkla kalın.
İçten selam, sevgi ve saygılarımla. – Sinan Seyfittinoğlu-