En yeni şarkılarıyla Sahne Alacak

En yeni şarkılarıyla Sahne Alacak

Müzisyenlik yolundaki ilk adımını, Demet Sağıroğlu vasıtasıyla tanıştığı Fazıl Say’ın davetiyle Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’ne girerek atan Cem Adrian, 24 Nisan Cuma günü saat 20.30’da, Defne ilçesi Sümerler Amfi Tiyatro’da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Unutulmaz türküleri yorumladığı albümü “Seçkiler 2” ile geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Cem Adrian, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurtdışında konserlerine devam ederken, Nisan ayı içinde Hatay’da da bir konser vermeye hazırlanıyor.
‘Anlatacaklarım Uzun’ adlı albümünü 2020 senesinin sonbaharında müzikseverlerle buluşturacak olan Cem Adrian; 10 yıldır, sadece çok renkli sesi değil, çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin çok farklı dallarında çok farklı eserlere imza atıyor. Başarılı müzisyen, aynı zamanda, bölge ayırt etmeksizin Türkiye’nin her şehrinde, en fazla konser veren canlı performans sanatçıları arasında ön sıralarda yer alıyor. -Tamer Yazar-