Erhan Aksay Futbol Turnuvası Komitesinden Teşekkür

Erhan Aksay Futbol Turnuvası Komitesinden Teşekkür

Hatay Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde bu yıl 36.sı düzenlenen ve başarıyla gerçekleştirilen Erhan Aksay Kurumlar Arası Futbol Turnuvası’nın düzenli, olaysız ve centilmence geçmesindeki katkıları nedeniyle, destek veren kişi ve kurumlara teşekkür edildi.

Erhan Aksay Turnuvası Tertip Komitesi Başkanı Murat Hayzaran’ın mesajı şöyle:

“Hatay’ımızın Türkiye Cumhuriyeti’ne katılışının 83. Yıldönümü münasebetiyle, Hatay Büyükşehir Belediyemiz tarafından bu yıl 36’ncısı düzenlenen Erhan Aksay EXPO 2021 Futbol Turnuvası’na katkılarından dolayı; Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Sayın Lütfü Savaş’a, Hatay Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Spor Şubesi’ne ve turnuva boyunca görev yapan güvenlik güçlerimize, ASKF Başkanı Sayın Mehmet Öztürk’e, Hatay İl Hakem Kurulu Başkanı Sayın Erdal Orman’a, Hatay Faal Futbol Hakemleri Derneği Başkanı Sayın A. Sezai Damdelen ve turnuvada görev alan hakemlere, FBİAD Başkanı Sayın Güven Güleşçe’ye ve Sayın Tuğbay Volkan Öztürk’e, gösteri maçında oynayan Fenerbahçeli eski futbolcular ile Hataysporlu  eski futbolculara, gösteri maçını yöneten Hakemler Sayın Cem Tosyalı, Sayın Cem Hanoğlu ve Sayın Hamit Korkmaz’a,

açılış maçını yöneten hakemler Sayın Sabahattin Özen’e, Sayın Adnan Yoğurtçu’ya ve Sayın Alamettin Emirleroğlu’na, Hatay Saha Komiserleri Derneği Başkanı Sayın A. Haluk Görün’e ve Turnuva’da görev alan saha  komiserleri ile Sayın Ayhan Dik’e, Turnuva’ya katılan Antakya ve Körfez Grubu takımları ile yöneticilerine, Turnuva fotoğraflarını çekip basına servis eden Sayın Hasan Seid Okay’a ve basınımızın güzide temsilcilerine, Esentepe ve Karaağaç sahası değerli çalışanlarına ve sağlık ekiplerine, Tertip Komitesi üyeleri ile emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”

-Cemil Yıldız-