Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ertem hafta sonu seçim bölgesinde

CHP Hatay Milletvekili ve

CHP Hatay Milletvekili ve Milli Savunma Komisyonu Üyesi Dr. Birol Ertem, hafta sonunu seçim bölgesi gezileriyle geçirdi. Milletvekili Birol Ertem’in seçim bölgesi ilk durağı Altınözü oldu.
CHP Altınözü ilçe binasına gelen Birol Ertem’i CHP Altınözü İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları ve Partililer karşıladı. Partililere, son gelişen ülke gündemiyle ilgili bilgi veren Ertem, daha sonra İyi Parti Altınözü İlçe Başkanı Cuma Çapar’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Birol Ertem, Altınözü İlçe Emniyet Amiri Veysel Işık’ı makamında ziyaretle Polis Haftası’nı kutladıktan sonra Altınözü Muhtarlar Derneği’ne konuk oldu Altınözü Muhtarlar Derneği Başkanı Selahattin Bayır ve muhtarlarla bir araya gelen Ertem, yaşanan sıkıntıları dinleyerek çözüm konusunda yardımcı olacağına dair söz verdi. Birol Ertem, daha sonra Altınözü çarşısında esnaf ziyareti yaptı ve esnafın sorunlarını dinledi.
Esnaf ziyaretinin ardından, Birol Ertem, sırasıyla Altınözü Şoförler Odası Başkanlığı’na yeniden seçilen Sabahaddin Çekiç’i, yeni atanan Altınözü Müftüsü Abdussemet Pat’ı ve HATSU Altınözü biriminde çalışan işçileri ve memurları ziyaret ederek Altınözü programını noktaladı.
Antakya’da 2. Hatay İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı’nı da ziyaret eden Ertem, ertesi gün Reyhanlı’ya geçti. Milletvekili Ertem’in Reyhanlı’da ziyaret ettiği kurum ile kuruluş temsilcileri şunlar:
İyi Parti İlçe Başkanı Mehmet Gül, Reyhanlı Emniyet Müdürü Nadir Örten, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, Reyhanlı Ticaret Borsası Başkan Bülent Karaca, Reyhanlı Muhtarlar Derneği’nde Dernek Başkanı Mustafa Sever ve Mahalle Muhtarları, Reyhanlı eski Belediye Başkanı Mahmut Ekmen ile Reyhanlı’ya düşen roketle Şehit olan Rıfat Sinirli’nin kızı Kadriye Sinirli, Reyhanlı esnaflarından Adil Öztürk ve Fevzi Suvaroğlu. -Cemil Yıldız-