Ertem ziyaretler yapıyor

Ertem ziyaretler yapıyor

Bir önceki dönem Hatay Milletvekili Birol Ertem, fırsat buldukça gazeteler, sendikalar, meslek odaları, muhtarlar, cemiyetler ile Parti örgütlerine ve Partililere yönelik ziyaretlerde bulunuyor.
Dün Gazetemizi ziyaret eden eski Vekil Birol Ertem, çocuklarının öğrenimleri için Ankara’da ikametini sürdürdüğünü, politika ile ilgisini devam ettirdiğini, Genel Merkez’e gidip geldiğini, Hatay’a geldiğinde de mümkün olduğunca hemşerileri ile bir araya gelmek üzere bu tür ziyaretler gerçekleştirdiğini, hemşerileri ile siyasi görüş paylaşımında bulunduğunu söyledi.
Birol Ertem, dün ayrıca CHP Antakya İlçe Başkanlığı’na da ziyarette bulundu ve Parti İlçe Başkanı Gökay Gökdemir, İlçe Kadın Kolu Başkanı Neslihan Kanuncu ile diğer yönelicilerle bir araya geldi, sohbet etti.
Birol Ertem, sohbetlerinde, Hatay’da CHP’nin yeniden Büyükşehir Belediyesi’ni kazanma zorunluğu olduğunu, mevcut 3 ilçe belediyesine ilave olarak da yeni belediye başkanlığı seçimi kazanılması için tüm Partililerin sorumluluk anlayışı içinde hareket etmesi gerektiğini sözlerine ekledi. -Cemil Yıldız-