ERTÜRK, acı haberi canlı yayında öğrendi…

ERTÜRK, acı haberi canlı yayında öğrendi…

Canım Annemi Kaybettik

Halk TV program yapımcısı ve sunucusu, TBMM muhabiri, aynı zamanda Gazetemizin köşe yazarı olan Antakyalı Gazeteci-Yazar Fatih Ertürk, Pazartesi günü akşam saatlerinde Halk TV’deki programını sunduğu sırada, canlı yayında, annesinin vefat haberini aldı. Acı haber sonrası programı yarıda bırakmak zorunda kalan Gazeteci-Yazar Fatih Ertürk, annesinin vefatıyla ilgili şu paylaşımda bulundu:
“Rahmetli Hasan Demirdöğen ve Rahmetli Peyker Demirdöğen’in kızı, Rahmetli Terzi Ali Ertürk’ün hanımı, Mehmet Haşim Ertürk, Fatih Ertürk, Gönül Ertürk ve Gökhan Ertürk’ün Annesi, Türk Anneler Derneği Başkanı İsmet Ertürk’ü kaybettik. Cenazesi, dün Antakya Mezarlık Kompleksi’nden kaldırılarak son yolculuğuna uğurlandı.
Bana, yaşamımda dik durmayı öğreten, doğru, namuslu ve haramdan uzak bir yaşam sürmemi sürekli nasihat eden, Allah’tan korkmayı, kuldan utanmayı yol haritamız olarak beynimize kazıyan canım annemi kaybettim. O, şimdi bir melek. Onunla birlikte bir parçam da kopup gitti. Işıklar içinde yat, Allah’ın rahmeti üzerine olsun, mekanın cennet olsun benim güzel Annem.” -Cemil Yıldız-