Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erzin’e Dokunuş

Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu’ın,

Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu’ın, küçük dokunuşlarla ilçenin güzelleşmesine katkı yaptığı bildirildi.

İlimiz Erzin ilçesinde, İlçe Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu’ın, küçük dokunuşlarla ilçenin güzelleşmesine katkı sağladığı kaydedildi.
Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, güzelleştiren, estetik katan müdahalelerle ilgili şu paylaşımları yaptı:
“Bugün itibariyle, Erzin’imizin daha önce yeraltına alınan aydınlatma direklerine, dekoratif led ışıklandırma çalışmasına başladık. Çay kenarındaki direklerin ve dere içinin de şimdilik bir bölümünün ışıklandırılmasıyla, Erzin’imiz ışıl ışıl olacak. Kötü niyetli birkaç kişi çıkabilir diye peşinen söylemek istedim. Atatürk ve Türk Bayraklarını biraz yukarı almak ve kelepçeleri değiştirmek zorunda kalmamız nedeniyle, birkaç gün içinde Türk Bayraklarımızı ve Atatürk resmimizi tekrar asacağız.”
Erzin Belediye Başkanı Ökkeş Elmasoğlu, minik projeyi tamamladıktan sonra da şunları paylaştı:
“Çarşı merkezimizin yeraltına alınan aydınlatma direklerinin dekoratif ışıklandırmasından sonra, bugün de çay içinin iki ana köprü arasının ışıklandırması tamamlandı. Bir süre sonra, ikinci etap pazar yerinin bulunduğu çay içi alanı ışıklandıracağız. Erzin’in çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Bize güvenenleri mahcup etmeyeceğiz inşallah. Her şey Erzin için.” -Mehmet Durmaz-