Esnaf Birlik Başkanı TEKSÖZ, Futbol konuştu:

Esnaf Birlik Başkanı TEKSÖZ, Futbol konuştu:

Lütfü Savaş’a Teşekkür Ediyorum

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (HESOB) Başkanı Kadir Teksöz; ilimiz esnafının sorunlarına gösterdiği duyarlılık ve çözüm üreten çalışma anlayışı yanı sıra, ilgi alanına girmemekle birlikte, zaman zaman ilginç paylaşımlarıyla dikkati çeken önemli bir sivil toplum kuruluşunun başkanı. Kamuoyunda birçok kişinin Büyükşehir Belediyesi’ne muhalif olduğunu söylediği HESOB Başkanı Kadir Teksöz, Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a, Hatayspor’u getirdiği nokta itibariyle tebrik ve teşekkür etti. Hatay’da 80 bin esnafın Birlik Başkanı olan Kadir Teksöz’ün futbol paylaşımı şöyle: “Biraz da spor konuşalım… Öncelikle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ediyorum. Ne kadar hayal etsek de, Atakaş Hatayspor’umuzun buralara gelmesinde en büyük etken, Başkanımızdır. Gerek futbolcu transferleri, gerekse maddi imkanların bulunmasını kendisi sağlamış, bugünleri görmemize neden olmuştur. Bir takım her hafta kazanacak diye birşey de yoktur. Milyarlık takımların durumunu hep birlikte izliyoruz.

Biraz da futbolcu kardeşlerimize ve teknik heyete özeleştiri yapmanın doğru olacağı kanaatindeyim. Antalya maçında her ne kadar galip geldiysek de, iyi değildik. Geldik, Sivas maçına… Sezonun en kötü futbolunu oynadık. Tabi ki normal mi? Bence normal! Fakat beklentimizin büyük olmasının nedeni, her hafta bizleri hep mutlu ettiniz…
Şimdi sizlerden ricamız, lütfen dikkat edelim. Ara transferleri ihtiyacımıza göre kullanalım ve daha çok çalışıp, eski azmi tekrar yakalayalım.”
-Cemil Yıldız-