EXPO Tanıtımları

EXPO Tanıtımları

Hatay BŞB Yönetimi, Türkiye’nin en çok okunan ve izlenen gazete ile TV’lerin üst yöneticileriyle “EXPO” görüşme ve tanıtım ziyaretlerinde bulunuyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi, Expo 2021’e hazırlık olarak, tanıtıma şimdiden önem veriyor. Büyükşehir Genel Sekreter Yardımcısı İhsan Çakar ile Antakyalı İş İnsanı Cengiz Kanatlı, Ankara ve İstanbul’da en çok okunan gazetelerin üst yöneticileri ile en çok izlenen TV’lerin yine üst yönetici ve program yapımcılarıyla bir araya geldi.
Hatay Büyükşehir Belediyesi, Expo Hatay 2021 kapsamında planlanan tanıtım çalışmaları kapsamında, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İhsan Çakar ile Cengiz Kanatlı, Show TV Genel Yayın Yönetmeni Rıdvan Bıyık’ı ziyaret etti. İkili heyet, Expo Hatay 2021 kapsamında planlanan tanıtım çalışmaları kapsamında, Sözcü Gazetesi Köşe Yazarı Deniz Zeyrek’le de bir araya geldi. Heyetin bundan sonraki ziyaret durağı ise FOX TV oldu. İkili heyetteki Çakar ve Kanatlı, FOX TV ziyaretleri çerçevesinde, Genel Yayın Müdürü Doğan Şentürk ve ana haber bülteni sunucusu Fatih Portakal ile bir araya geldi, Expo konusunda bilgilendirmede bulundu. Çakar ve Kanatlı’nın, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Genel Koordinatörü Coşkun Tanış ile de bir araya geldiği ve 2 yıl sonraki etkinliği konuştukları fikir teatisinde bulundukları öğrenildi.
Expo Hatay 2021 kapsamında planlanan tanıtım çalışmaları kapsamında, Hatay Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı İhsan Çakar ile Cengiz Kanatlı’nın Expo tanıtım kapsamındaki İstanbul ziyaretlerinde son durağı, TGRT Televizyonu oldu. İkili, İHA ve TGRT Haber TV Yayın Koordinatörü İrfan Altıkardeş’i ziyaret etti, etkinlikle ilgili bilgi verdi.
-Cemil Yıldız-