FB’li İşadamları Derneği yeni Yönetimini seçti

FB’li İşadamları Derneği yeni Yönetimini seçti

Antakya’dan Volkan Öztürk

Merkezi İstanbul’da bulunan ve bünyesinde ülkenin seçkin, önde gelen iş dünyası isimlerinin yer aldığı Fenerbahçeli İşadamları Derneği’nin Genel Kurulu sonucunda, Antakyalı İşadamı Mimar T.Volkan Öztürk yeni yönetime girdi. Antakya’da faaliyet gösteren Orjin Mühendislik ortağı ve Tuğbay İnşaat Şirketi sahibi T.Volkan Öztürk, Genel Kurul’da Yönetim Kurulu’na alınmasının, bir sarı kanaryalı işadamı olarak kendisini gururlandırdığının altını çizdi ve “Antakya’da faaliyet gösteren Tuğbay İnşaat sahibiyim. FBİAD Yönetim Kurulu görevim, Anadolu Teşkilatlanma ve Şube Yönetimi Yardımcılığı olacaktır” dedi.
Fenerbahçeli İşadamları Derneği’nin kuruluş amacı, Fenerbahçeli iş insanlarının liderlik vasıflarını, sosyal sorumluluklarını ve dayanışma ruhunu geliştirerek, ‘Çağdaş Türkiye’ için katkıda bulunmak üzere çalışmalar yapmak ve uygun platformlar oluşturmak olarak belirlendi.
T.Volkan Öztürk’ün Yönetim Kurulu’na seçildiği Derneğin genel amaçları arasında şunlar yer alıyor:
“Birleştirici, bütünleştirici, kucaklayan, mütevazı, sevinci ve üzüntüyü paylaşmaya adanmışlığın ortaklığıdır FBIAD. FBIAD, Fenerbahçe’nin geleceğinde ‘Biz de varız’ diyen; aktif, kamuda, iş hayatında, sosyal, siyasi ve ticari hayatta sorumluluk üstlenen, sabırları, çalışkan-lıkları ve kararlılıklarıyla Fenerbahçe’mize projeleriyle ve fikirleriyle katkı sağlayacak, sarı lacivert renklere gönülden bağlı kişiler adına kurulmuştur.” -Cemil Yıldız-