Festival’e İSTE’den tam destek

Festival’e İSTE’den tam destek

19-24 Aralık tarihlerinde Dörtyol’da açılan Dörtyol İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivali’nde İSTE de yer aldı. Festival çalışmalarına kurumsal anlamda destek verenlerin başında yer alan İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE); mini konserlerle, halkoyunu gösterileriyle, İSTE Tanıtım Standıyla varlığını hissettirdi.
Festival boyunca etkinliklerde yer alan İSTE, festivale de renk kattı. Yapılan festival; öğrenciler, çalışanlar ve akademisyenler tarafından büyük ilgi gördü.
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Dörtyol Meslek Yüksekokulu Müdürü Bahettin A. Gözübenli ve İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) SKS Daire Başkanı Prof. Dr. Yasemin Bircan Yıldırım tarafından karşılanan misafirlere, İSTE olarak, Hatay’ı ilgilendiren bu ve buna benzer sosyal aktivitelere her zaman destek verileceği ifade edildi.
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nca açılan İSTE Tanıtım Standı’nı gezen Bölge Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, Dörtyol Kaymakamı Murat Bulacak ve Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ise düzenlenen festivalde etkin rol aldığı için İSTE’ye teşekkürlerini bildirdi. -Tamer Yazar-