Filipinler Yolcusu Kalmasın!

Filipinler Yolcusu Kalmasın!

M.Kakil, Başkan Lütfü Savaş’a veda etti

Hatayspor Kulübü ile Filipinler CEBU FC Kulübü arasında imzalanan “Kardeş Takım” anlaşması kapsamında, Hatayspor eski futbolcusu, Teknik Direktörü Mehmet Kakil ile Yardımcısı Levent Öztürk, yeniden Filipinler yolunda.
Hatay Büyükşehir Belediye (BŞB) Başkanı Lütfü Savaş ile CEBU FC Başkanı Uğur Taşçı arasında geçen yıl Mart ayında imzalanan 6 aylık proje kapsamında, Teknik Direktör, Hatayspor’un efsane yıldızı Mehmet Kakil ve Levent Öztürk’e görev verilmişti.

Hatayspor’un bağrından çıkmış Antakyalı iki futbol adamı, Mehmet Kakil ile Levent Öztürk, Filipinler’de eksik kalan çalışmalarını tamamlamaya gidiyor. İki teknik adam da sezon başında üstlendikleri takımı Asya şampiyonu yapmak üzere yola çıkmıştı.
Mehmet Kakil, eksik kalan işi tamamlamaya, şampiyonluk kazanmaya gittiklerini söylerken, yardımcısı Antrenör Levent Öztürk de “Kakil Hocam ile birlikte, sezon başı hedeflediğimiz Asya Şampiyonlar Ligi’ne katılmak için yola çıkıyoruz. İlk maçımız, lig lideri Kaya FC ile 19 Şubat’ta oynayacağız. Destekleriniz için ayrı ayrı hepinize çok teşekkür ederiz” dedi.
Bu arada Mehmet Kakil, geçtiğimiz hafta sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ı makamında ziyaretle, kendisine veda etti.
Kakil, ziyareti şöyle paylaştı:
“Filipinlere gitmeden, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Lütfü Savaş’a veda ziyaretinde bulunduk.”
Mehmet Kakil’e, Başkan Savaş’a ziyaretinde, temizlik şirketi sahibi olan oğlu, genç iş insanı Berkay da eşlik etti. -Cemil Yıldız-