Genç MÜSİAD’ın yeni Başkanı ‘En Genç’

Genç MÜSİAD’ın yeni Başkanı ‘En Genç’

Av.Ecrin Nazlı İnan…

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genç Şubesi Genel Kurulu sonunda başkanlığa Av. Ecrin Nazlı İnan seçildi. MÜSİAD’ın gençlik yapılanması olan Genç MÜSİAD Hatay Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu sonucu başkanlığa seçilen Ecrin Nazlı İnan, 2022 yılı Ekim ayında, yani 4-5 ay önce Avukatlık mesleğine başlamıştı. Hatay Genç MÜSİAD’ın yeni Başkanı olan Av. Ecrin Nazlı İnan, İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu, halen kamu hukuku üzerine tezli yüksek lisans eğitimi yapıyor. Genç MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Av. Ecrin Nazlı İnan, yeni göreviyle ilgili şunları söyledi:

“Öncelikle, şahsıma duymuş olduğunuz güvenden dolayı teşekkürlerimi sunarım. Sizlerin güvenine layık olabilmek için dün olduğu gibi bugün de var gücümüzle çalışacağız. Yeni hedeflerle, yeni projelerle, yeni bir motivasyonla ve yeni heyecanlarla, yeni hedeflere yelken açacağız. Bu değerli hazinenin gücünü her zaman yanımızda hissediyoruz. Kurucu ve bugünlerimize ulaşmamızda emek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

Genç MÜSİAD’da Ecrin Nazlı İnan görevi devralmadan önce Kenan Ak bu görevi yürütüyordu. Genç MÜSİAD Hatay Şubesi’nin Olağan Genel Kurulu sonucu oluşan yönetimde isimler şöyle sıralanıyor: -Başkan Ecrin Nazlı İnan -Başkan Yardımcısı Müslüm Ak -Başkan Yardımcısı Gizem Şener Komisyon ve Yönetim Kurulu Üyeleri: Hakan Güler, Yılmaz Öz, Oğulcan Yabanabat, Pelinsu Birsen, Abdullah Gözüküçük, Mehmet Eren Uğur, Merve Yıldızber Ahmet Hadutoğlu, Yunus Emre Köse, Muhammed Ali Sağıroğlu ve Suat Alpaydın.

-Haber/Mutlu Yanık-