Gündemdeki İsim, Emre Demir…

Gündemdeki İsim, Emre Demir…

Hatayspor İstedi, Fener Verir mi?

İki sezon önce Kayserispor’dan Barcelona’ya giden Emre Demir, önceki gece geldiği yurtdışından apar topar sağlık kontrolünden geçirildi ve imzayı atarak resmen Fenerbahçeli oldu. Hatayspor, Salı gecesi Fenerbahçe ile sözleşme imzalayan Emre Demir’i sezon sonuna kadar kiralık olarak almak istediğini bildirdi. Fenerbahçe Kulübü de Emre’yi, oynayabileceği bir takıma kiralamak istiyor. Hal böyle olunca da Emre için ilk talipli Hatayspor oldu. İki kulüp arasında görüşmeler sürüyor. Bakalım, ne olacak!
Fenerbahçe, Barcelona’dan renklerine bağladığı 19 yaşındaki futbolcu Emre Demir’i, daha fazla forma şansı bulacağı bir takıma kiralamayı planlıyor. Sarı-Lacivertlilerin geleceğe yatırım olarak baktığı genç futbolcu, sezon sonuna kadar başka bir takımda top koşturabilir.
Barcelona’dan bedelsiz olarak Fenerbahçe’ye katılan Emre Demir, Sarı-Lacivertlilerle 4.5 yıllık sözleşme imzaladı. Sarı-Lacivertlilerin yıldızlarıyla forma rekabetinde zorlanacak futbolcunun, sezon sonuna kadar düzenli oynayabileceği bir takıma kiralanması beklenirken, bu takımın Hatayspor olabileceği güçlü bir olasılık olarak değerlendiriliyor.
-Cemil Yıldız-