Güzel hizmet mağduriyete dönüştü

Güzel hizmet mağduriyete dönüştü

Vatandaş, özveriyle yapılan altyapı çalışmalarının yarıda bırakılmamasını istedi

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Gazi Mahallesi’nde gerçekleştirdiği altyapı çalışması vatandaşların beğenisi ile karşılanırken, ekiplerin çalışması ardından açılan hendeklerin iyice kapatılmaması, asfaltlama çalışması yapılaması eleştiri konusu oldu.
Gazi Mahallesi’nde, Şehit Murat Nuraydın Caddesi, Sakarya Sokak ve Kır Sokak üzerinde ekiplerin çalışmaları ardından yolların, sokakların günlerce haftalarca, çukurlu, toz toprak içinde kaldığını, yağmurlu havalarda buraların çamur deryasına döndüğünü belirten vatandaşlar, yetkililerin hizmet olarak yaptığının mağduriyete dönüştüğünü bildirdi. Yayaların ve sürücülerin zorluk için yol alabildiği güzergahta bir an önce asfaltlama çalışmasının yapılmasının, mağduriyetin giderilmesinin önemine değinen vatandaşlar, yapılan güzel hizmete teşekkür ettiklerini ancak devamının da gelmesinin gerekliliğini bildirdi.
Adnan Menderes Caddesi üzerinde yapılan çalışma ardından hemen ertesi gün asfaltlama çalışması yapıldığını ve hiçbir mağduriyet yaşanmadığını hatırlatan vatandaşlar aynı hassasiyetin kendilerine de gösterilmesinin temenni etti. -Mehmet ÖZGÜN-

 

 

(Visited 1 times, 1 visits today)