Güzelmansur’a Ödül

Güzelmansur’a Ödül

Down Sendromlu çocuklar yararına düzenlenen Altın Portal Ödülleri gecesinde ilimiz Milletvekili Mehmet Güzelmansur’a “Yılın Milletvekili” ödülü verildi.
Sunuculuğunu Ece Gürsel’in üstlendiği gecenin açılış konuşmasını, programın organizatörleri Tayfun Kâhya ve Doğukan Cihantimur gerçekleştirdi. Down Sendromlu çocukların hazırladıkları müzik şöleni ise herkesin ilgi odağı oldu. Eğlence dozunun yüksek olduğu gecede, Yaşam Boyu Onur Ödülü; Nuri Alço ve Hababam Sınıfı oyuncuları Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve Teoman Ayık’a verildi. Gecede ödül alanlar arasında yer alan ilimiz Milletvekili Mehmet Güzelmansur, siyaset kategorisinde plaketini aldı. Güzelmansur, ödülü aldıktan sonra şu değerlendirmeyi yaptı:
“İstanbul’da düzenlenen 2018 Yılı Altın Portal Ödülleri gecesinde şahsımı ‘Yılın Milletvekili’ Ödülü’ne layık gören herkese teşekkür ederim. Tüm yurttaşlarımızın sıkıntılarını, sorunlarını dile getirirken, çözüm odaklı önerilerimizi sunmayı da ilke edinmiş bir Milletvekili olarak bu ödülü Hataylı hemşerilerime armağan ediyorum.” -Cemil Yıldız-